Мобильное приложение
перейти перейти
Аналитические обзоры

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомиться с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Огляд фінансових ринків 06.02.2023
07 февраля, вторник
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Центробанки продовжують посилювати політику. Засідання провідних центробанків світу – ФРС, ЄЦБ та Банку Англії, які відбулися минулого тижня, пройшли без сюрпризів, проте на світових ринках акцій спостерігалася підвищена волатильність. Провідні індекси змінювалися протягом тижня різноспрямовано, оцінюючи, зокрема, й статистичні дані з ринку праці в США.

Поточний рахунок ПБ сформовано з профіцитом. Профіцит поточного рахунку платіжного балансу у 2022 році становив 8,6 млрд дол. США порівняно з дефіцитом у 3,9 млрд дол. США у 2021 році. Профіцит сформувався головним чином завдяки отриманню грантів від міжнародних партнерів і скороченню виплат за інвестиційними доходами. Водночас значно розширилося від’ємне сальдо торгівлі товарами та послугами, у тому числі за рахунок значних витрат громадян України, які перебувають за кордоном.

Україна підписала з ЄС угоду про єдиний ринок. 02 лютого за підсумками спільних консультацій під час засідання Уряду України та Європейської комісії у Києві підписано угоду про участь України у програмі Євросоюзу «Єдиний ринок». «Єдиний ринок» — програма, затверджена на період з 2021 по 2027 рік. Її мета — спрощення доступу на ринки країн Євросоюзу та підтримка бізнесу. Програма передбачає, зокрема, підтримку конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва в країнах ЄС.

Огляд фінансових ринків 06.02.2023

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь