Мобильное приложение
перейти перейти
Аналитические обзоры

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомиться с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Огляд фінансових ринків 23.01.2023
24 января, вторник
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Ключовою економічною подією минулого тижня був Всесвітній економічний форум у Давосі. Увага інвесторів також була прикута до макростатистики, яка чинить тиск на фінансові індекси.

Тим часом, український бізнес дещо послабив негативні очікування щодо динаміки обсягів виробництва товарів і послуг в наступні 12 місяців на тлі активних бойових дій та терористичних атак. Водночас другий квартал поспіль спостерігається пом’якшення негативних очікувань щодо майбутньої ділової активності підприємств. На тлі погіршення девальваційних очікувань пом’якшились оцінки щодо інфляції. Про це свідчать результати опитування керівників щодо ділової активності своїх компаній, яке Національний банк провів у ІV кварталі 2022 року.

Також, Україна отримала І транш у розмірі 3,0 млрд євро від ЄС.

Огляд фінансових ринків 23.01.2023

 

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь