Мобильное приложение
перейти перейти
Аналитические обзоры

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомиться с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Огляд фінансових ринків 12.12.2022
13 декабря 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

За підсумками минулого тижня майже всі провідні фондові індекси зафіксували зниження. Інвестори зосередили свою увагу на даних макростатистики та очікуванні останніх цьогорічних засідань провідних центробанків. Федеральна резервна система, Європейський центральний банк та Банк Англії поточного тижня, як очікується, підвищать ключові ставки у боротьбі з інфляцією, яка все ще перебуває на дуже високих рівнях.

Облікова ставка НБУ незмінна - 25,00% річних. Інфляція на споживчому ринку України в листопаді 2022 року порівняно із жовтнем 2022 року становила 0,7%, а у порівнянні із листопадом 2021 року – 26,5%. З початку року інфляція становить 25,7%. Базова інфляція в листопаді 2022 року порівняно із жовтнем 2022 року становила 1,3%, з початку року – 21,6%. Динаміка споживчої інфляції в листопаді свідчить про перші ознаки послаблення інфляційного тиску під впливом тимчасового розширення пропозиції сирих продуктів харчування, слабшого попиту, а також завдяки попередньо вжитим заходам з боку НБУ, зокрема зі збалансування валютного ринку та підвищення привабливості гривневих активів.

Огляд фінансових ринків 12.12.2022

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь