Мобильное приложение
перейти перейти
Аналитические обзоры

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомиться с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Огляд фінансових ринків 14.11.2022
15 ноября 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Сповільнення інфляції у США підтримало інвесторів. Минулого тижня позитивним драйвером для фінансових ринків стали дані по інфляції у США. Водночас за підсумками сезону звітності у США, що добігає кінця, компанії у III кварталі показали зростання прибутку на 4,0% у річному вимірі. Дедалі більше компаній звітують гірше за очікування аналітиків. Найкращі результати надав сектор охорони здоров’я та компанії з сектору видобування сировини, насамперед нафти та газу. Гірші — телекомунікаційний сектор, сектор товарів повсякденного попиту та електроенергетичний сектор.

Інфляція на споживчому ринку України в жовтні 2022 року порівняно із вереснем 2022 року становила 2,5%, а у порівнянні із жовтнем 2021 року – 26,6%. З початку року інфляція становить 24,8%. Основною причиною прискорення інфляції залишаються прямі наслідки повномасштабної війни росії проти України. Серед них: порушення виробництва та ланцюгів постачання, зростання виробничих витрат бізнесу, ситуативне збільшення попиту на окремі товари та послуги, а також зниження пропозиції товарів. Впливали на ціни й непрямі наслідки війни: курсові ефекти та погіршення очікувань населення та бізнесу.

Міжнародна підтримка України - на високому рівні. 

Огляд фінансових ринків 14.11.2022

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь