Мобільний додаток
перейти перейти
Аналитические обзоры

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомиться с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Огляд фінансових ринків 10.10.2022
11 октября 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Американський ринок праці залишається сильним. Безробіття в США у вересні склало 3,5% у порівнянні із 3,7% у серпні. Це стало несподіванкою для аналітиків, які не передбачали зміни. Кількість робочих місць в економіці США у вересні зросла на 263,0 тис. Це мінімальний показник з квітня 2021 року, проте він перевершив очікування аналітиків, які прогнозували підвищення на 255,0 тис. Уповільнення темпів зростання кількості робочих місць є ще однією ознакою того, що підвищення відсоткових ставок почало чинити тиск на економіку. Попри все, оприлюднені дані щодо безробіття в США показали, що американський ринок праці все ще залишається сильним. Ринки сприйняли це як сигнал, що ФРС може знову підняти ставку на 75 б.п. на наступному засіданні (01-02 листопада).

Споживчі ціни в Україні продовжують зростати. Інфляція на споживчому ринку у вересні 2022 року порівняно із серпнем 2022 року становила 1,9%, а у порівнянні з вереснем 2021 року – 24,6%. З початку року інфляція становить 21,8%. 

Також, виконавча рада Міжнародного валютного фонду 07 жовтня схвалила виділення 1,3 млрд дол. США (1005,9 млн СПЗ) для України. Виплата здійснена в рамках «продовольчого шоку» Інструменту швидкого фінансування (RFI), який має допомогти задовольнити нагальні потреби України.

Огляд фінансових ринків 10.10.2022

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок