Мобільний додаток
перейти перейти
Аналитические обзоры

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомиться с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Огляд фінансових ринків 3.10.2022
04 октября, вторник
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Американський ринок акцій стійко перебуває у низхідному тренді. За підсумками вересня провідні фінансові індекси зазнали найсильнішого місячного падіння з листопада 2020 року. А все через те, що більшість їх компонентів чутливі до зміни відсоткових ставок, а в США йде прискорений процес монетарного посилення ФРС.

Тим часом, в Україні поточний рахунок сформовано з профіцитом. Профіцит поточного рахунку платіжного балансу у серпні становив 2,0 млрд дол. США. Профіцит сформувався завдяки високим вторинним доходам (за рахунок отримання гранту від міжнародних партнерів) і профіциту первинних доходів (через скорочення виплат за інвестиційними доходами). Водночас значно розширилося від’ємне сальдо торгівлі товарами та послугами, у тому числі за рахунок значних витрат громадян України, які перебувають за кордоном. Також,  НБУ уточнив деякі норми на валютному ринку. 

Огляд фінансових ринків 3.10.2022

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок