Мобильное приложение
перейти перейти
Аналитические обзоры

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомиться с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Огляд фінансових ринків 18.07.2022
19 июля 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Інвестори в очікуванні рішення ЄЦБ. Минулого торгового тижня провідні фінансові індекси змінювалися різноспрямовано під впливом статистичних даних та сигналів від керівників світових центральних банків. Інвестори стурбовані посиленням політики центробанків світу через ризики настання економічної рецесії. Ключовою подією цього тижня для інвесторів є засідання ЄЦБ, підсумки якого будуть оприлюднені у четвер.

Перспективи бізнесу в Україні (опитування НБУ). Бізнес у червні негативно оцінив перспективи своєї економічної діяльності, зважаючи на продовження інтенсивних бойових дій у війні з росією, зруйновані потужності та ланцюги постачання, блокування портів та пошкодження транспортної інфраструктури, здорожчання енергоносіїв та зростання виробничих витрат підприємств, погіршення інфляційних очікувань. Мінфін підвищив ставки за валютними ОВДП.

Огляд фінансових ринків 18.07.2022

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь