Мобильное приложение
перейти перейти
Аналитические обзоры

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомиться с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Огляд фінансових ринків 6.06.2022
07 июня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Позитивні дані з ринку праці США. Минулого тижня інвестори очікували на публікацію важливої статистики з ринку праці США, яка виявилися сильнішою, ніж прогнозувалося. Тому тепер Федрезерв США може жорсткіше боротися з інфляцією, що занепокоїло інвесторів. За підсумком тижня провідні фінансові індекси знизилися, очікуючи подальше посилення грошово-кредитної політики ФРС.

В Україні, тим часом, поточний рахунок у квітні сформовано з профіцитом. Профіцит поточного рахунку платіжного балансу в квітні становив 1,1 млрд дол. США. Розширення профіциту зумовлено зростанням вторинних доходів за рахунок отримання грантів від міжнародних партнерів та гуманітарної допомоги, а також скороченням виплат за інвестиційними доходами. З іншого боку, зріс дефіцит зовнішньої торгівлі товарами та послугами, зокрема за рахунок значних витрат громадян України, які перебувають за кордоном. НБУ підвищив облікову ставку до 25,0%.

Огляд фінансових ринків 6.06.2022

 

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь