Мобильное приложение
перейти перейти
Аналитические обзоры

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомиться с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Огляд фінансових ринків 14.07.2014
17 июля 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулий тиждень значно підвищив тривожність серед інвесторів по всьому світу. Очікувалося, що настрої в інвестиційному середовищі визначатимуться сезоном звітності компаній, що стартує, а також результатами червневого засідання Федеральної резервної системи (ФРС) США, які повинні були бути опубліковані 9 липня.

Проте вже на початку тижня стала надходити несподівано слабка статистика щодо промислового виробництва європейських країн. У травні промвиробництво Німеччини знизилося в порівнянні з попереднім місяцем на 1,8%, що є найбільшим зниженням за останні два роки. Аналітики очікували, що травневий показник буде на рівні попереднього місяця. У наступні дні надійшла інформація про зниження промислового виробництва у Великобританії, Франції та Італії. Скорочення виробництва в цих країнах було також несподіваним.

Огляд фінансових ринків 14.07.2014

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь