Мобільний додаток
перейти перейти
Інтернет-банкінг
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Акція до Дня святого Миколая «Парад бажань»!
23 листопада 2017
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

До Дня святого Миколая вигравайте один з крутих подарунків від ПУМБ – дитячий гіроборд, велосипед або електронний самокат та багато інших цікавих заохочувальних призів.

Для участі в акції завітайте до Експрес-точки та отримайте листа-анкету у консультанта ПУМБ. Заповніть анкету з однієї сторони. Та разом з дитиною напишіть листа святому Миколаю – з іншої.

Покладіть заповненого листа в мішок в Експрес-точці до дати, зазначеної в оголошенні.  Приходьте в цей день до Експрес-точки та беріть участь у розіграші.

Акція проходить у 2 етапи:

  • З 19 по 30 листопада 2017 року – в Експрес-точках розігруються 3 цікавих призи. Всі діти-учасники отримають заохочення.
  • З 2 по 19 січня 2018 року – будуть визначені 5 переможців серед усіх учасників України, які зможуть обрати один з подарунків – дитячий гіроборд, дитячий велосипед або дитячий електронний самокат.

Здійсніть мрію своєї дитини разом із ПУМБ!

Офіційні правила акції

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок