Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Перші 300 тисяч гривень зібрав проєкт «Ми однієї крові» за ініціативи ПУМБ для збереження життів українських військових та цивільних
03 серпня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Проєкт «Ми однієї крові» – це масштабна співпраця банку ПУМБ, громадських організацій ДонорUA та «Агенти крові», 6 українських брендів та 4 ілюстраторів. Благодійний мерч допомагає збирати кошти для підтримки донорства й забезпечення військових кровоспинними засобами тактичної медицини. Проєкт також підтримує знекровлений бізнес та український арт. Усі речі створені тільки вітчизняними виробниками, а до дизайну мерчу долучились українські ілюстратори, що з перших днів війни створюють патріотичні роботи.

Проєкт стартував 5 липня. За перші три тижні ініціатива зібрала 300 тисяч гривень. Усю суму банк ПУМБ уже перерахував громадським організаціям ДонорUA та «Агенти крові».

Та це не просто сума. Це врятовані життя тих, хто проливає кров, обороняючи Україну.

  • Громадська організація «Агенти крові» замовила 140 кровоспинних джгутів-турнікетів для військових. Втрата крові – це найчастіша причина смерті на полі бою. Тож турнікети – буквально життєва необхідність на фронті. Вони мають бути в кожного бійця та в кожній тактичній аптечці.
  • Громадська організація ДонорUA профінансує чотири доставки крові в гарячі точки. Це означає, що 4 тисячі реципієнтів отримають життєво необхідну кров. Отже, ми зможемо врятувати тисячі життів.
  • Окрім фінансових донейтів, проєкт також зібрав донорську кров. Кампанія «Ми однієї крові» ініціювала 50 нових кроводач через систему ДонорUA. Одна донація крові, що в середньому 450 мл, може врятувати троє життів.

Це лише перші результати. Проєкт триває й продовжує збирати кошти та підтримувати донорство. Кожна крапля допомоги – безцінна для тих, чия кров сьогодні проливається на полі бою.

Приєднуйтесь до спільноти «Ми однієї крові». Замовляйте мерч, що рятує життя, й носіть його з гордістю.

Дізнатися більше про проєкт та замовити мерч можна тут: https://www.instagram.com/lifesavingmerch  
 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок