Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Зменшено комісію за зняття коштів з дебетних карток за кордоном
01 липня, п'ятниця
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) зменшує комісію за зняття коштів з дебетних карток за кордоном. З 1 липня комісія за зняття коштів з дебетних карток в банкоматах за кордоном становитиме 1%+1 дол. США за курсом НБУ на дату оплати комісії (раніше комісія становила 1.5% +4 дол.США).

"Ми розуміємо потреби наших клієнтів, які знаходяться за кордоном і допомагаємо вирішувати  їх щоденні фінансові задачі та потреби . З 1 червня власники дебетових карток ПУМБ, які знімають кошти за кордоном, сплачуватимуть значно меншу комісію, яка становитиме 1%+1 дол. США за курсом НБУ на дату оплати комісії. Ще одним важливим кроком на зустріч нашим клієнтам стало подовження терміну дії карток банку до кінця 2022 року. Сплачуйте по рахунках, розраховуйтесь в магазинах, робить перекази в ПУМБ Online, знімайте готівку та здійснюйте інші банківські операції  – дебетові картки від ПУМБ працюють будь-де, будь-коли», - коментує Анастасія Ранчева, керівниця управління пасивних продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ.

Нагадуємо, що згідно з Постановою НБУ №102, з 21 травня встановлені нові щомісячні ліміти на зняття готівки за кордоном з гривневих рахунків, відкритих в українських банках. З гривневого рахунку ліміт на зняття готівки за кордоном становить до 50 тис. грн/місяць. Ліміт на зняття готівки за кордоном з рахунків в іноземній валюті становить до 100 тис. грн/день, але не більше 600 тис. грн/місяць.

Ліміти на зняття готівкових коштів у банкоматах на теріторії України становлять до 100 тис. грн/день, але не більше 600 тис. грн/місяць. Зняття коштів з дебетових карток ПУМБ  в будь-якому банкоматі Україні  - без комісії.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок