Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Вітаємо переможців акції «Ювілей святкуємо – 30 тисяч на депозит даруємо»
24 грудня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) вітає переможців акції «Ювілей святкуємо – 30 тисяч на депозит даруємо».

В акції брали участь усі вкладники ПУМБ, які у період з 1 листопада по 19 грудня 2021 року включно відкрили депозит «Ювілейний» на суму нових коштів* від 10 тис. грн.

Розіграш подарунків відбувся за допомогою сервісу random.org 24 грудня 2021 року. Вже зовсім скоро 30 щасливих клієнтів ПУМБ отримають по 30 тис. грн на депозит.

Повний перелік переможців:

«Приємно дивувати, перевершувати очікування та завжди надавати високий рівень сервісу – це основа нашої роботи з клієнтом. Результати акції «Ювілей святкуємо – 30 тисяч на депозит даруємо» перевершили наші очікування – майже 31 тис. українців відкрили депозит у ПУМБ та взяли участь в акції», – прокоментував Микита Малясов, керівник відділу депозитів управління пасивних продуктів роздрібного бізнесу, департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ.

Винагороду 30 тис. грн** буде виплачено шляхом поповнення депозиту «Ювілейний», який було відкрито протягом дії акції. Детальні правила акції читайте за посиланням.

Також, нагадуємо, що в ПУМБ ставки за депозитами  у гривні  наразі вищі за середньоринкові. Так, ставки за гривневими депозитами в ПУМБ складають: до 10% річних для «Дохідного», до 8,5% річних для «Накопичувального» та до 6% річних для «Вільного» депозитів.

Депозити можна відкрити як у відділенні, так і у додатку «ПУМБ Online». Понад 85%  клієнтів банку відкривають і обслуговують депозити за допомогою «ПУМБ Online» в режимі 24/7. Для нових клієнтів банку достатньо пройти процедуру ідентифікації через застосунок Дія. Після цього, користувач зможе відкрити та активувати дебетову віртуальну карту «всеКАРТА» та отримати доступ до усіх послуг банку, окрім кредитування.

___________________________________________________________________________________________________

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) - заснований у 1991 році. Банк входить до переліку НБУ системно-важливих банків країни. Також, ПУМБ – один із 5 банків України, уповноважених на зберігання запасів готівки НБУ.  За даними НБУ, банк входить до ТОП-5 банків за розміром депозитного портфеля фізичних осіб. 

Стабільність роботи банку підтверджено міжнародною рейтинговою агенцією Fitch Ratings на рівні «В», прогноз рейтингу – «стабільний» (листопад, 2021). Незалежне агентство "Кредит-Рейтинг" у вересні 2021 підтвердило високу кредитоспроможність ПУМБ, а рейтинг надійності депозитів банку склав "5" - найвища надійність. .

Банку довіряє понад 1.6 млн клієнтів – фізичних осіб та понад 83 тис. корпоративних клієнтів. 40 з ТОП-100 найбільших компаній України – клієнти ПУМБ.

*На момент оформлення депозиту «Ювілейний» сума всіх депозитів у гривні клієнта в ПУМБ (не включаючи оформлюваний «Ювілейний» депозит) повинна бути не меншою за суму всіх гривневих депозитів клієнта в ПУМБ на 01.11.2021.

** Вказано суму винагороди після оподаткування; податки та збори, передбачені законодавством України, утримає та перерахує до бюджета банк.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок