Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ Digital Business увійшов у ТОП-20 кращих інтернет-банкінгів
19 квітня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Інтернет-банкінг ПУМБ Digital Business Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) увійшов до переліку двадцяти кращих інтернет-банків для бізнес-клієнтів країн СНД і Кавказу.

Ініціатором рейтингу стало авторитетне видання SME Banking Club, яке аналізує і відзначає лідерів банківських ринків у напрямку надання послуг та сервісів для МСБ сегменту. Цьогорічне дослідження Business Online Banking 2021 включило у себе аналіз функціоналу понад 85 інтернет-банків для підприємців, які були оцінені за 150 параметрами.

За словами Максима Масюка, начальника Управління Digital розвитку малого бізнесу ПУМБ, банк відмічає стійкий тренд серед бізнес-клієнтів на використання дистанційних каналів обслуговування. Так, лише за друге півріччя 2020 року відвідування користувачами «ПУМБ Digital Business» зросло в 3 рази.

«Навіть ті клієнти, для яких перехід в онлайн спочатку був вимушеною мірою через впровадження обмежувальних заходів, встигли переконатись, що максимум бізнес-операцій легко можна здійснювати дистанційно. Для нас інтернет-банкінг – жива система, яка повинна постійно вдосконалюватися та допомагати клієнтам вести їх бізнес. Тому всі останні роки ми активно працюємо в цьому напрямку, аби не тільки випереджати очікування клієнтів, але й перевершувати їх. Пишаємось, що наші досягнення були високо оцінені і за межами України», - відзначає Максим Масюк.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок