Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ відшкодує кошти клієнтам, які постраждали від шахрайства у період з 05.02 по 10.03.2021
17 березня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ провів розслідування за заявами щодо несанкціонованого списання коштів з рахунків клієнтів ПУМБ і в усіх випадках, які підпадають під ознаки операцій, за якими ПУМБ проводить компенсації, будуть здійснені виплати. Наразі правоохоронні органи мають встановити винних осіб, які мають відшкодувати ПУМБ понесені збитки. Програмні комплекси ПУМБ передбачають найвищий рівень захисту даних і рахунків та будь-які витоки даних з програмних комплексів ПУМБ виключені. Додатково ПУМБ впроваджено ще один контроль проведення платежів для попередження в майбутньому подібних випадків.

Проте, шахраї вигадують різні схеми, аби отримати дані клієнтів або дані щодо картки (фішингові сайти тощо). Тому з міркувань безпеки радимо клієнтам періодично змінювати пароль для входу у додаток «ПУМБ Online», не використовувати паролі, які вводились на будь-яких інших сайтах, встановлювати окремі паролі у мобільному додатку кожного банку, де клієнти обслуговуються, прив’язати мобільний номер до паспорту, встановити денні ліміти в інтернет-банкінгу та дотримуватись інших рекомендацій, викладених на сайті ПУМБ у розділі «Звернення та безпека» за закладкою «Ваша безпека».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок