Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Сервіс «Валютні торги» ПУМБ увійшов у ТОП-50 Інновацій фінансової сфери
10 липня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Сервіс «Валютні торги» для малого бізнесу ПУМБ увійшов у ТОП-50 інноваційних продуктів фінансової галузі України за версією журналу «Бізнесу». 

Завдяки унікальному та, по праву, інноваційному сервісу «Валютні торги» від ПУМБ підприємці можуть самостійно обирати та погоджувати кращий курс купівлі-продажу валюти для бізнесу online за допомогою смартфону всього у декілька натискань. Новий курс, що пропонується банком, надходить клієнту у SMS щогодини.

У рамках сервісу «Валютні торги» ПУМБ також запровадив і програму лояльності, яка дозволяє підприємцям отримувати унікальні умови на ринку, розвивати свій бізнес, а також нарощувати оберти. Завдяки їй клієнти, для яких ПУМБ є основним банком у роботі з валютними операціями, можуть здійснювати купівлю-продаж валюти за найвигіднішим курсом: чим більше клієнт купив чи продав минулого місяця, тим вигіднішим буде для нього курс у поточному. 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок