Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ покращує умови Програми лояльності для вкладників-фізичних осіб
28 листопада 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) починає сезон подарунків уже зараз. Покращені ставки за депозитами в гривні і бонуси - кожному клієнту!

Всі клієнти банку, які з 28 листопада:

- переоформлять діючий депозит

- відкриють депозит через ПУМБ Online

- відкриють ще один депозит при наявності діючого

отримають від банку ПУМБ бонус в розмірі +1% річних до стандартних ставок у гривні.

На цьому подарунки від ПУМБ не закінчуються. Тепер максимальна ставка за найпопулярнішим строковим депозитом ПУМБ - «Дохідний» досягає 17,5% річних* в гривні. Депозит «Спокійний» тепер можна оформити з прибутковістю до 14,7% річних** в гривні. Мінімальна сума вкладу для цих депозитів - 500 гривень***.

Також зросла дохідність депозиту «Депозитний конструктор» до 15%**** річних в гривні.

Крім того, для клієнтів ПУМБ діє спеціальна акція «Бонус до депозитів». Попередньо заповнивши заявку на сайтах-партнерах «Мінфін» і «Finance.ua», можна отримати додаткову винагороду до +1,8% річних від суми депозиту.

Станом на 1 листопада цього року загальний портфель вкладів населення в банку ПУМБ склав 16,4 млрд. грн. екв (портфель депозитів і поточних рахунків). В цілому ж ПУМБ на займає 7 місце серед усіх банків України за обсягом депозитного портфеля фізичних осіб.

 

* Максимальна ставка за умови відкриття депозиту «Дохідний» на суму від 200 000 гривень строком 548 днів з виплатою відсотків в кінці терміну з урахуванням умов Програми лояльності

** Максимальна ставка за умови відкриття депозиту «Спокійний» на суму від 200 000 гривень строком 367 днів з виплатою відсотків в кінці терміну з урахуванням умов Програми лояльності

*** Вказана мінімальна сума депозиту при оформленні через ПУМБ онлайн. При оформленні депозиту в відділенні банку мінімальна сума вкладу складає 5000 гривень.

**** Максимальна ставка за умови відкриття депозиту «Депозитний конструктор» на суму від 200 000 гривень строком 548 днів з виплатою відсотків в кінці терміну без права поповнення з урахуванням умов Програми лояльності

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок