Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Зустрічайте новий Інтернет-банкінг «ПУМБ Online Для Підприємців»!
01 листопада 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) запустив новий інтернет-банкінг «ПУМБ Online Для Підприємців», створений спеціально для власників мікро і малого бізнесу.

Завдяки новим можливостям інтернет-банкінгу фізичні особи підприємці зможуть відчути всі переваги дистанційного обслуговування, не витрачаючи більше свого часу на рутину та паперову тяганину. 

Обмінюватися документами з банком стало простіше за допомогою електронного документообігу в особистому кабінеті, а завдяки інтеграції з Сервісом Liga:REPORT від ЛІГА:ЗАКОН – формувати та відправляти звітність в податкову онлайн. Всього за 195 грн./рік (16,25 грн./міс.) для клієнтів ПУМБ Сервіс Liga:REPORT передбачає актуальні бланки всіх форм звітності, реквізити для сплати єдиного податку та єдиного соціального внеску (ЄСВ), календар подачі звітності та сплати податків, містить необхідні посилання на нормативні документи, а також пропонує віртуального помічника, який оперативно допоможе впораєтись із складанням звітності та перевірить її на помилки. 

Разом із основним функціоналом, який включає доступ до балансу за своїми рахунками, інформацію про курси валют, створення та підписання платежів, формування виписок по рахунку, в новому інтернет-банкінгу підприємці зможуть отримувати підтримку персонального менеджера 24/7, онлайн консультації з бухгалтерських, валютних і юридичних питань, а також додавати свій бізнес на Карти Google за лічені хвилини.

Виконати вхід та скористатися всіма перевагами нового інтернет-банкінгу «ПУМБ Online Для Підприємців» діючі клієнти можуть використовуючи існуючий логін і пароль через:
●         сторінку авторизації https://www.digital.pumb.ua (кнопка “Увійти”)
●         головну сторінку https://online.pumb.ua/biz/ (кнопка “Увійти” на банері праворуч від класичної авторизації).

Більш детальну інформацію нові клієнти можуть отримати, зателефонувавши за телефоном: 0 800 503 703 або надіславши лист на [email protected]

Економте свій час – обирайте новий «ПУМБ Online Для Підприємців»!

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок