Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ відкрив нову точку самообслуговування клієнтів та надання консультаційних послуг в м. Бурштин
20 липня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) в рамках розширення своєї мережі відкрив нову точку самообслуговування та надання консультаційних послуг  в місті Бурштин Івано-Франківської області.

Нова банківська точка закріплена за Відділенням №1 ПУМБ в м. Івано-Франківськ та розташована за адресою вул. Січових Стрільців, 20 на території Центру обслуговування клієнтів відділу реалізації теплової енергії та послуг ДТЕК Бурштинська ТЕС.

Вже з 20 липня мешканці м. Бурштин зможуть скористатися консультаційними послугами банка ПУМБ в новій точці, а також самостійно здійснити банківські операції за допомогою онлайн сервісів («PayHub» та ПУМБ-Online) та приладів самообслуговування (АТМ, ПТКС, стойка ПУМБ-онлайн), а саме відкрити картковий пакет послуг, поповнити рахунок, здійснити погашення кредиту, сплатити за послуги та інше.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок