Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

У Києві відбулося відкриття нового відділення ПУМБ
01 липня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

30 червня у Києві відбулося відкриття нового відділення Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) № 35 за адресою: Оболонський район, пр-т Оболонський, 26 в ЖК «Obolon Residences».

Нове відділення обладнане терміналами самообслуговування (ПТКС), комп'ютерами та планшетами з доступом в інтернет-банкінг «ПУМБ оnline» і «ПУМБ Online Корпоративний». З їх допомогою клієнти можуть здійснити комунальні платежі, перерахувати гроші, оформити депозит або кредит. Також є можливість погашати кредити і вносити готівку на розрахунковий рахунок за допомогою ПТКС.

Крім того, для зручності клієнтів ПУМБ у новому відділенні організована зона 24/7 із цілодобовим доступом до банківських послуг через банкомат і термінал самообслуговування.

Адреса відділення ПУМБ № 35: м Київ, пр-т Оболонський 26.

Режим роботи: Пн.-Пт. 09:00-18:00 без перерви; Сб. - Нд. – вихідний.

 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок