Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ завершив виплати коштів вкладникам ПАТ «КБ «Хрещатик»
31 травня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) завершив виплати грошових компенсацій вкладникам неплатоспроможного ПАТ «КБ «Хрещатик», які він здійснював як банк-агент Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

У період здійснення виплат гарантованих сум вкладів з 18 травня по 27 травня 2016 року вкладникам банку «Хрещатик» ПУМБ виплатив 47,2 млн. грн. Більш ніж 30% виплачених коштів вкладники неплатоспроможного банку розмістили на депозитах у ПУМБ, скориставшись строковим депозитом «Прибутковий» (86%) і депозитом без обмежень доступу до засобів «Вільний» (14%)

Нагадаємо, для комфорту вкладників усіх банків, які отримують компенсації ФГВФО, в Першому Українському діє онлайн реєстрація на сайті банку http://pumb.ua/ua/fgv/, де 24/7 можна забронювати час для отримання виплати і вибрати найближче відділення ПУМБ.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок