Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Працюємо для вас
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Визначено переможця третього з 10 тижнів акції «Розмістіть депозит і виграйте зарплату на рік» від ПУМБ
11 листопада 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

11 листопада в ефірі шоу «Ранок з Україною» на ТРК «Україна» були оголошені результати третього розіграшу «зарплати» від ПУМБ в акції «Розмістіть депозит і виграйте зарплату на рік». За допомогою лототрону був визначений переможець - номер депозитного договору, оформлений з 19.10.2015 р. по 08.11.2015 р. включно. Цього тижня пощастило 38-річному Руслану з Житомирської області! Відтепер він протягом року буде отримувати «зарплату від ПУМБ» у розмірі 10 тис. грн. щомісяця, поки його накопичення приносять дохід на депозиті. Як відбувався цей та попередні розіграші, можна подивитись на YouTube каналі ПУМБ.

Попереду – 7 розіграшів, і ще 7 вкладників зможуть отримувати 10 тис. грн. щомісяця протягом року, «зарплату від ПУМБ» за депозит.

Нагадуємо, що в акції «Розмістіть депозит і виграйте зарплату на рік» автоматично беруть участь усі вкладники, які розмістили депозит «Дохідний» на термін від 3 місяців на суму від 10 тис грн або від 500 дол. США (євро) в період з 19 жовтня по 29 грудня 2015 р.

Під «зарплатою на рік» мається на увазі грошовий приз у розмірі 120 000 грн, який виплачується щомісяця рівними частинами протягом календарного року. Оголошення результатів розіграшу проводиться щотижня кожної наступної середи, починаючи з 28 жовтня і по 29 грудня в ефірі ранкового шоу «Ранок з Україною» на ТРК «Україна» орієнтовно в 7:40-7:50. Щотижня розігруватиметься один грошовий приз.

Правила Акції та список відділень ПУМБ, аби розмістити депозит, можна побачити на сайті www.pumb.ua.

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+

Зворотний зв'язок