Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Працюємо для вас
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Визначено першого переможця акції ПУМБ «Розмістіть депозит і виграйте зарплату на рік»
28 жовтня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

28 жовтня в ефірі ранкового шоу «Ранок з Україною» на ТРК «Україна» були оголошені результати першого розіграшу «зарплати» від ПУМБ в рамках акції «Розмістіть депозит і виграйте зарплату на рік». За допомогою лототрону був визначений переможець - номер депозитного договору, оформлений в період з 19 по 25 жовтня 2015 р. Відтепер щомісяця протягом року переможець буде отримувати «зарплату» від ПУМБ у розмірі 10 тис. грн. У першому розіграші брали участь 2777 договорів, оформлені в період з 19 по 25 жовтня 2015 р. включно.

Під «зарплатою на рік» мається на увазі грошовий приз у розмірі 120 000 грн, який виплачується щомісяця рівними частинами протягом календарного року.

Нагадуємо, що в акції «Розмістіть депозит і виграйте зарплату на рік» автоматично беруть участь усі вкладники, які розмістили депозит «Дохідний» на строк від 3 місяців на суму від 10 тис грн або від 500 дол. США (євро) в період з 19 жовтня по 29 грудня 2015 р.

Оголошення результатів розіграшу проводиться щотижня кожної наступної середи, починаючи з 28 жовтня і по 29 грудня в ефірі ранкового шоу «Ранок з Україною» на ТРК «Україна» орієнтовно в 7:40-7:50. Щотижня розігруватиметься один грошовий приз.
Правила Акції та список відділень ПУМБ, де можна розмістити депозит, можна побачити на сайтіwww.pumb.ua

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+

Зворотний зв'язок