Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ приєднався до Меморандуму щодо реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті
12 серпня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) приєднався до Меморандуму щодо врегулювання питання реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті, що був запропонований Національним банком України та Незалежною асоціацією банків України (НАБУ). Меморандум пропонує механізм реструктуризації іпотечних кредитів в іноземній валюті, який дозволяє позичальникам-фізособам знизити їх фінансове навантаження.

«Політична та фінансова криза боляче вдарила в першу чергу по позичальникам валютних іпотечних кредитів. Ми з самого початку розпочали діалог з нашими клієнтами, щоб допомогти їм впоратися із ситуацією, пропонуючи кредитні канікули та реструктуризацію боргу, конвертацію позики в національну валюту за пільговим курсом. Відтепер, після того як уряд схвалив ряд важливих змін у законодавстві України, ми нарешті можемо приєднатися до Меморандуму щодо реструктуризації валютних кредитів, запропонованому Національним банком та НАБУ», — прокоментував підписання документу Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

Згідно Меморандуму, реструктурувати свою заборгованість можуть фізособи, які отримали кредит на придбання житлової нерухомості. Це має бути єдине житло позичальника, в якому він станом на 01 січня 2014 року зареєстрував своє місце проживання. Реструктуризації підлягає кредит загальна сума несплачених зобов’язань за основною сумою заборгованості, відсотки та комісії, які загалом не перевищують 2,5 млн. грн. за офіційним курсом гривні до іноземних валют станом на 1 січня 2015 року та строк повернення якого станом на 01 січня 2014 року не настав. При цьому має бути відсутня непогашена прострочена заборгованість станом на 01 січня 2014 року або її було врегульовано до моменту реструктуризації.

Більше про умови Меморандуму можна дізнатись на сайті НБУ, скачавши текст документу за посиланням.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок