Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ презентує Річний звіт за 2014 рік
05 червня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) презентує Річний звіт за підсумками роботи Банківської Групи ПУМБ у 2014 році згідно міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ).

«Минулий рік був особливий для банку. Ми зіткнулися з безліччю непередбачуваних обставин, і в той же час зробили прорив у декількох напрямках бізнесу. Дотримуючись політики прозорості та відкритості, ми запрошуємо наших клієнтів і партнерів ознайомитися з нашим річний звіт, в якому ми підводимо підсумки року, презентуємо наше бачення стратегії розвитку банку, і розповідаємо як ми забезпечуємо надійність і стійкість банку в обставинах, що склались», – сказав Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

Річний звіт розміщений на корпоративному сайті ПУМБ на трьох мовах в форматі онлайн-презентації, виконаної за допомогою технології HTML5 і доступний для друку в форматі PDF.

«ПУМБ відійшов від традиційного для банків формату подачі річних результатів. Наш звіт – це коротка презентація ключових фактів та цифр, які дозволять читачу за кілька хвилин дізнатись як ми впоралися із викликами минулого року і як бачимо своє майбутнє», зазначила Лілія Зубарєва, керівник департаменту стратегічного маркетингу ПУМБ.

З повною версією Річного звіту 2014 року можна ознайомитися за посиланням: http://pumb.ua/2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок