Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Працюємо для вас
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Штаб Ріната Ахметова допоможе мирним жителям, які постраждали в Краматорську
10 лютого 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

 10 лютого, від обстрілу постраждав Краматорськ. Місто, яке ще з весни пізнало на собі всі жахи збройного конфлікту. Місто, в яке почали з'їжджатися переселенці звідусіль, де йдуть бойові дії. Є загиблі. Поранені. Серед них - діти. Кількість постраждалих зростає. За інформацією, що є у Штабі загинуло 5 людей, постраждали 63 особи, серед них 4 дитини.

Рінат Ахметов доручив Гуманітарному Штабу допомогти всім постраждалим мирним жителям і внутрішнім переселенцям, які знаходяться в місті. На даний момент співробітники Штабу зв'язуються з лікувальними закладами міста, дізнаються потреби в оперативному лікуванні і в медикаментах. За інформацією Штабу, поранені мешканці знаходяться в двох міських лікарнях - №1 та №3. Гуманітарний штаб Ріната Ахметова вже взяв супровід трьох дітей з 3-ї лікарні.

Просимо вас повідомляти про всіх мирних постраждалих, яким потрібна адресна допомога, по телефону «гарячої лінії» Штабу Ріната Ахметова - 0800 509 001 або за адресою електронної пошти: [email protected]

Наша гаряча лінія працює цілодобово.

Нагадаємо, що влітку 2014 року, коли в Краматорську велися бойові дії, фонд Ріната Ахметова евакуював з міста літніх людей, жінок, дітей. Коли ситуація в місті стабілізувалася - краматорчани повернулися додому. Зараз Краматорськ приймає жителів із зони АТО. Для них працює пункт видачі гуманітарної допомоги від Штабу.

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+

Зворотний зв'язок