Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ пропонує нові умови власникам єврооблігацій
21 листопада 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Наглядова рада ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк» (ПУМБ) прийняла рішення звернутися до власників єврооблігацій на суму 252 млн доларів США з оновленою пропозицією щодо зміни умов випуску в рамках процедури отримання згоди (consent solicitation).

ПУМБ пропонує перенести термін погашення єврооблігацій з 31 грудня 2014 р. на 31 грудня 2018 р. при збереженні ставки купона на рівні 11%.

При цьому банк пропонує 31 грудня 2014 р. здійснити погашення номінальної вартості єврооблігацій на суму 45 млн. дол. США. Дана сума погашення буде пропорційно розділена між власниками єврооблігацій, які проголосували до 1 грудня 2014 р. в підтримку запропонованих змін. Залишок суми основного боргу підлягає погашенню наступним шляхом: перший платіж в обсязі 10 млн. дол. США буде здійснений 31 грудня 2015 р., залишок суми підлягає погашенню 10 рівними щоквартальними платежами, починаючи з 30 вересня 2016 р.

ПУМБ діє в рамках регулятивних вимог і нормативів НБУ. ПУМБ - один з п'яти банків, що успішно пройшли стрес-тестування НБУ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок