Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Інформаційне повідомлення для клієнтів ПУМБ
26 серпня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ
Шановні клієнти,
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ), починаючи з 27 серпня 2014 р., закриватиме поточні та карткові рахунки клієнтів, по яким відсутній рух грошових коштів протягом більш ніж одного року та на яких відсутній залишок коштів.

Для таких рахунків ПУМБ впроваджує комісію за проведення розрахунків за неактивними рахунками у розмірі 10 грн (або еквівалент згідно офіційного курсу НБУ на дату утримання комісії) на місяць, яка буде утримуватися із зазначених неактивних рахунків у разі, якщо залишок на рахунку на момент утримання комісії не перевищує 1000 грн або еквівалент цієї суми в іноземній валюті згідно офіційного курсу НБУ на дату утримання комісії, до моменту повного списання коштів. Після цього рахунки будуть закриті.

Пропонуємо Вам до вказаної дати поновити роботу з рахунками, скориставшись послугами банку, інформацію щодо яких ви можете отримати за телефоном 0 (800) 500 490 або безпосередньо у відділеннях ПУМБ.
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок