Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Автокредит під 0% на 20 місяців від ПУМБ
23 серпня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) презентує ексклюзивний кредитний продукт для купівлі нового автомобіля «0% на 20 місяців», що дозволяє придбати машину без витрат на оформлення позики і з мінімальним пакетом документів. Основною перевагою даного авто кредиту є відсоткова ставка у розмірі 0,01% річних у гривні.

У межах програми діє єдиний термін кредитування − 20 місяців, а розмір початкового внеску становить від 50% вартості автомобіля. Усі видатки оформлення – комісія, страхування життя позичальника, і навіть страхування за програмою «Повне КАСКО» терміном 2 роки входить у суму. Це дозволяє знизити початкові витрати клієнта на придбання автомобіля.

Одержати рішення банку щодо видачі авто кредиту можна у найкоротший строк, надавши мінімальний пакет документів: паспорт, довідку про надання ідентифікаційного номеру і будь-який документ, який підтверджує отримання доходу майбутнім позичальником. Банк приймає до уваги всі доходи клієнта, при цьому поручництво не є обов'язковим.

Кожен клієнт ПУМБ отримує зручний і оперативний спосіб погашення кредиту за допомогою сервісу інтернет-банкінгу «ПУМБ online».

З детальною інформацією щодо умов автокредитування можна ознайомитися на сайті банку, за телефоном 0 800 500 490 або у відділеннях ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок