Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Дзвінки з мобільних до Центру обслуговування клієнтів ПУМБ тепер безкоштовні
07 серпня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) інформує про те, що дзвінки до Центру обслуговування клієнтів за номером 0 800 500 490 є безкоштовними як з телефонних номерів стаціонарного зв’язку, так і з мобільних телефонів усіх операторів, що діють в Україні.

Правила здійснення дзвінків з кодом доступу 800 регулюються п. 80 Постанови Кабінету Міністрів України № 295 від 11 квітня 2012 р. «Про затвердження Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг»: «Виклик абонента з використанням глобальної телекомунікаційної послуги, що надається за кодом послуги 800, здійснюється за рахунок абонента, що викликається. Забороняється стягувати будь-яку плату з споживача, який здійснює такий виклик».

Таким чином, тепер додзвонитися до Центру обслуговування клієнтів ПУМБ зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні можна кількома способами:

  • 0 800 500 490 (дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів в межах України безкоштовні)
  • 490 (дзвінки з мобільних телефонів абонентів life :), Київстар та MTC за тарифами операторів)
  • +38 062 332 49 00 (для міжнародних дзвінків)
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок