Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Працюємо для вас
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ розширив можливості SMS-банкінгу
31 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) розширив можливості SMS-банкінгу та додав функцію блокування платіжних карт за допомогою SMS повідомлення. Тепер власники платіжних карт ПУМБ, підключені до послуги SMS-банкінгу, можуть заблокувати свою карту самостійно, без звернення до Центру обслуговування клієнтів ПУМБ.

Заблокувати платіжну карту можна за допомогою відправки з мобільного телефону SMS-повідомлення, що містить спеціальну команду, на короткий номер 4682 (номер для українських мобільних операторів, не працює в роумінгу) або на номер +38095 295 23 00 (для абонентів, що знаходяться в роумінгу) . За допомогою команди «BLOCK» або «БЛОК» клієнти мають можливість заблокувати як окрему карту, так і всі карти, прив'язані до певного номеру мобільного телефону.

Для розблокування платіжної картки клієнту необхідно звернутися в Центр обслуговування клієнтів ПУМБ і після проходження ідентифікації клієнта повідомити оператору номер карти, яку необхідно розблокувати.

«ПУМБ цілодобово веде моніторинг операцій за платіжними картками клієнтів для виявлення підозрілих операцій, − говорить Валерій Пацуй, керівник департаменту розвитку карткового і транзакційного бізнесу ПУМБ. − Функція дистанційного блокування платіжної карти є однією з численних заходів, що вживаються ПУМБ для забезпечення найвищого рівня безпеки операцій з платіжними картами наших клієнтів ».

Дізнатися детальніше про послугу можна на сайті банку www.pumb.ua у розділі ПУМБ mobile.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+

Зворотний зв'язок