Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ передав захисникам Одещини 10 потужних пікапів
10 червня, понеділок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ передав підрозділам Одещини 10 всепрохідних пікапів для додаткового захисту неба. Передача відбулася у межах ініціативи “Сталевий фронт” Ріната Ахметова. Потужні позашляховики будуть залучені для ураження повітряних цілей, захисту цивільного населення та об’єктів критичної інфраструктури. Саме на такі авто зараз значний попит у регіоні.

Ворог постійно здійснює повітряні атаки на міста та селища Одещини. Отримані позашляховики допоможуть значно підсилити маневровість наших мобільних вогневих груп для захисту цивільного населення та критичної інфраструктури південного регіону”, – каже Сергій Черкасов, представник повітряного командування “Південь”.

Далі авто відправилися на південь, де їх обладнають всім необхідним спорядженням.

Ми передали 10 повнопривідних пікапів для посилення мобільних груп, які займаються захистом неба Одещини. Ми отримали запит і технічні вимоги від оборонців, зробили швидкий пошук, терміново оплатили, провели техобслуговування, заповнили паливом авто. Хочемо зміцнити захист регіону. Там живуть і працюють наші захисники і співробітники, клієнти і партнери”, – зазначає Сергій Черненко, Голова Правління ПУМБ.

Від початку повномасштабного вторгнення банк перерахував до держбюджету майже 8 мільярдів гривень. Відтак ПУМБ увійшов у список 5 найбільших платників податків у банківському секторі. За понад 2 роки банк спрямував на соціальні проєкти та допомогу Силам безпеки і оборони України понад 570 мільйонів гривень.

Тільки спільними зусиллями ми наближаємо перемогу.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок