Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Встигніть відкрити депозити за підвищеними* відсотковими ставками
26 вересня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Хочете отримати більш вигідні умови розміщення депозитів у ПУМБ? Встигніть відкрити депозити до 02.10.2023. З 2 жовтня 2023 ставки по строковим вкладам у гривні строком від 3 до 18 місяців буде зменшено на 1%.

Причина зменшення ставок – зниження облікової ставки НБУ з 22% до 20% з 15.09.2023

Депозити ПУМБ можна відкрити як у відділенні банка, так і у застосунку ПУМБ Online – вкладка «Накопичення». Ще досі не клієнт банка? Достатньо скачати застосунок, зареєструватися у декілька кліків, активувати картку всеКАРТА та отримати доступ до усіх фінансових та банківських послуг від одного з найбільших банків України.

ПУМБ, станом на 31.08.2023, має найвищий (оцінка «5») рейтинг надійності депозитів, за даними рейтингового агентства «Кредит-рейтинг». Банку довіряє держава -  з 2015 року ПУМБ є банком-агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, та клієнти - 86% клієнтів ПУМБ перерозміщують свої депозити.

____________________________________________________

*Під підвищеними відсотковими ставками маються на увазі поточні ставки відносно ставок, які будуть діяти з 02.10 2023 року за строковими депозитами ПУМБ у  гривні строком від 3 до 18 місяців.

**Усі ставки зазначено з урахуванням програми лояльності. Щоб скористатися програмою лояльності банку ПУМБ необхідно виконати одну з  умов: пролонгація внеску, розміщення ще одного нового депозиту при вже наявному депозиті у ПУМБ, а також у разі розміщення/пролонгації депозиту у мобільному застосунку ПУМБ Online.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок