Mobile app
go go
Press about us

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Долар в Україні почав знову дорожчати
30 May 2014
Отримати на e-mail {title} - FUIB

На безготівковому валютному ринку почав збільшуватися попит на долар, і його курс став поступово зростати після спокійного старту торгів.

Відкривався міжбанк сьогодні в порівняно вузькому діапазоні – 11,40-11,70 грн/$. З одного боку, курс підтримується об'єктивними економічними факторами (попит з боку покупців, кількість валюти на ринку, девальваційні очікування бізнесу і населення), з іншого – обмежується адміністративними заходами з боку Нацбанку.

До 11.00 котирування навіть відкотилися до 11,6 грн/$, але після цього несподівано почали підніматися. «До полудня міжбанк плавно досягнув 11,65-1,75 грн/$, а після 12.00 торгується в діапазоні 11,70-11,80 грн/$. На даний момент на ринку попит на валюту перевищує пропозицію. Нацбанк інтервенцій не проводить, держбанки також не продають валюту. Можна прогнозувати, що сьогодні до кінця дня безготівковий ринок закриється на рівні 11,70-11,80 грн/$ » , – спрогнозував «Вістям» начальник казначейського управління ПУМБ Антон Стадник.

Фінансисти називають зростання попиту на валюту стриманим. І пояснюють його бажанням імпортерів здійснити покупки на зниженні до 11,6 грн/$.

Джерело: Вісті

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback