Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Повідомлення про внесення ЗМіН до Публічної пропозиції ПАт «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб
30 December 2016
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Шановні клієнти, повідомляємо про набуття чинності з 01.02.2017 нової редакції Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладання Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб (ДКБО).

Зміни внесені в частині:

  • встановлення 14-річного віку, як мінімального віку Клієнта, при досягненні якого стає можливим прийняття Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладання ДКБО (п. 2.2.7 Розділу І ДКБО);
  • умов, спрямованих на посилення захисту Клієнтів від несанкціонованих транзакцій з використанням банківської платіжної картки або її реквізитів (ч. 2 Розділу І ДКБО, ч. 2, 3 Розділу ІІ ДКБО);
  • черговості погашення кредитних зобов’язань перед Банком у випадку дострокового часткового погашення або дострокового повного погашення кредиту (п.п. 5.9.7, 5.9.8 Розділу ІІ ДКБО);
  • Умов (параметрів) Вкладів, що доповнені новим депозитним продуктом «Вільний ONLINE» (Додаток №1 до ДКБО);
  • Умов надання та обслуговування «Автоматичного овердрафту з фіксованою сумою» та «Автоматичного овердрафту», що доповнені новими продуктами «Соціальний» та «Бюджетник» (Додаток №2 до ДКБО).

Ви можете ознайомитись з новою редакцією ДКБО за посиланням.

У разі незгоди із запропонованими змінами в Публічну пропозицію ПАТ «ПУМБ», Ви маєте право до набуття чинності нової редакції розірвати Договір без сплати додаткової комісії за його розірвання.

За наявності додаткових питань звертайтесь до відділень ПАТ «ПУМБ» (перелік відділень Банку доступний за цим посиланням) або в Центр обслуговування клієнтів за телефонами: +380442907290 – для дзвінків по Україні та з-за кордону1, 490 – для дзвінків з мобільних телефонів2.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback