Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Повідомлення про викладення у новій редакції Публічних Правил відкриття та обслуговування поточних рахунків юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців ПАТ «ПУМБ»
03 April 2015
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB
Шановні клієнти, з 03.04.2015 року набирає чинності нова редакція Публічних Правил ПАТ «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування поточних рахунків юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - Договір). 
   
Правила затверджено 31.03.2015 р., опубліковано на сайті Банку 03.04.2015 р., вступають в дію в наступному порядку: 
  • з 03.04.2015 року - для Клієнтів, які вперше укладають Договір з використанням Правил, 
  • з 04.05.2015 року - для Клієнтів, які уклали Договір з використанням Правил раніше, до 03.04.2015 року. 
Внесено наступні зміни (доповнено перелік послуг): 
  • актуалізовано типові заяви на відкриття рахунку та підключення послуг/сервісів для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, 
  • актуалізовано документи для відкриття рахунків і підключення послуг/сервісів в пакетному обслуговуванні. 

Дія Правил, в цілому, поширюється на підключення та обслуговування наступних послуг:
  •  відкриття та обслуговування поточних рахунків у національній та іноземній валюті,
  •  відкриття та обслуговування рахунків зі спеціальним режимом використання, що відкриваються у випадках, передбачених законами України та актами Кабінету Міністрів України,
  •  відкриття та обслуговування поточних рахунків у національній та іноземній валюті, операції за якими можуть здійснювати з використанням електронних платіжних засобів (корпоративні карткові рахунки та відповідні банківські платіжні картки), 
  • система дистанційного керування банківськими рахунками «Internet-banking» («ПУМБ Онлайн Корпоративний»), 
  • послуга інформування про стан рахунку на мобільні телефони стандарту GSM («GSM-banking»). 

Ознайомитися з новою редакцією Публічних Правил відкриття та обслуговування поточних рахунків юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців ПАТ «ПУМБ» можна за посиланням.
У разі незгоди з новою редакцією Публічних Правил відкриття та обслуговування поточних рахунків юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців ПАТ «ПУМБ», Ви маєте право до набрання чинності змін розірвати Договір. 
За наявності додаткових запитань звертайтеся до відділень ПАТ «ПУМБ» (перелік відділень Банку доступний за посиланням) або в Центр обслуговування клієнтів за телефонами: 0 800 501 275 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів у межах України), +38 044 290 93 29 (прямий номер в м. Київ для міжнародних дзвінків) або 490 (для дзвінків з мобільних телефонів за тарифами мобільних операторів).
News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback