Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ повідомляє про зміни в складі Правління
03 August 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Наглядова Рада Першого Українського Міжнародного Банку ухвалила рішення задовольнити прохання Геннадія Молодчинного про звільнення його за власним бажанням від виконання обов'язків Першого Заступника Голови Правління Банку з 23 грудня 2011 року (Протокол № 164 від 21.12.2011 р.).

Пан Молодчинний займав посаду Першого Заступника Голови Правління ПУМБ з квітня 2010 року. У ПУМБ Геннадій Молодчинний працював з 1997 року, обіймав посади начальника Управління розвитку Банку, начальника Управління по роботі з персоналом та Заступника Голови Правління Банку. У ПУМБ Геннадій Молодчинний координував IT-напрямок, розвиток філіальної мережі та всю операційну діяльність Банку.

Правління ПУМБ дякує Геннадію Молодчинному за його роботу та значний внесок у досягнення банку, які забезпечили платформу для майбутнього розвитку. Завдяки внеску пана Молодчинного ПУМБ сьогодні по праву вважається одним з лідерів по технологічності та інноваційності в банківській галузі.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback